Klub Turystyczny
"Puszcza Zielonka"
„Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę"
św. Augustyn
Patrycja Owczarzak - założycielka i Prezes Klubu
 
Gdyby nie poczucie obowiązku i przywiązanie do bliskich, życie spędziłaby w podróży. Nie kończącej się. Licencjonowany przewodnik i pilot wycieczek, autorka i współautorka przewodników turystycznych. Stała potrzeba zmian pozwala kreować Jej kolejne przedsięwzięcia o zdecydowanie prospołecznym charakterze, Stąd idea Klubu – zrodzona z potrzeby dzielenia się. Czym? Wrażeniami z podróży, obserwacją piękna natury i tego stworzonego przez człowieka.
 
  

Wojciech Owczarzak – trener Klubu

Instruktor rekreacji ruchowej, ze szczególnym nastawieniem na pływanie i nordic walking. Brązowy medalista Mistrzostw Polski AZS w pływaniu. Zdecydowanie, pogoda ducha i niczym nie zakłócony optymizm pozwala Mu osiągać efekty we wszystkim czego się podejmuje. W Klubie ma jasno wytyczony cel i zadanie – doprowadzić wszystkich do stanu euforii z powodu świetnej formy i kondycji – po każdej wyprawie.
 
 
 
A że z wykształcenia są muzykiem i ekonomistą, to najlepszy dowód na to, jak wiele można w swoim życiu zmienić jeśli tylko czuje się taką potrzebę.

Klubowicze

Z założenia zamieszkują tereny Puszczy Zielonka i sąsiadujące. Coraz częściej jednak pojawiają się osoby z odległych biegunów, którym nie straszne jest pokonanie sporego dystansu, aby w doborowym towarzystwie spędzić zaledwie 1, 2 dni w miesiącu. Wszyscy młodzi duchem i doświadczeni życiem – tematów do rozmów nie brakuje….